Robimy wszystko aby informacje o osobach, dla których zbieramy pieniądze w serwisie www.uratujecie.pl dotarły do jak najszerszej grupy osób. Jest tak wiele osób, które chcą pomagać, ale nie wiedzą do końca jak. W naszym serwisie charytatywnym ułatwiamy pomaganie. Wystarczy wejść na stronę i wpłacić dowolną kwotę online.

 

Redaktor Łuchniak zadawał wnikliwie pytania a my opowiadaliśmy o naszych zbiórkach, także tych które zakończyły się sukcesem, o tym, jak wspaniali i wyjątkowi są nasi podopieczni. Podzieliśmy się ze słuchaczami Radia Dla Ciebie tym, jak dobrze jest pomagać, jak wiele pozytywnych uczuć i satysfakcji przynosi dawanie.

 

Zachęcamy wszystkich do przekonania się, ze pomaganie niesie radość.

 

Całej rozmowy wysłuchać można tu:

https://www.rdc.pl/podcast/religie-o-akcji-pomocy-caritas-polska-dla-chorych-na-choroby-rzadkie/

 

Przeczytaj więcej

Życie Olka zależy od naszej pomocy!

Tylko innowacyjna terapia genowa może zatrzymać straszną chorobę. 2-letni Olek choruje na SMA czyli rdzeniowy zanik mięśni. To podstępna i nieuleczalna choroba niszczy motoneurony, nerwy odpowiedzialne za połączenie mózgu z mięśniami.

Czytaj więcej...

W niepełnosprawnym dziecku jest taki duch walki.

Junia urodziła się w 2000 roku. Rodzice od początku wiedzieli, że coś jest nie tak. Malutkie ciało córeczki wyginało się nienaturalnie, a mięśnie cały czas pozostawały napięte. Wtedy jeszcze patrzyli na to przez różowe okulary. Liczyli, że objawy...

Czytaj więcej...

Tragiczna diagnoza mobilizuje do walki.

Hania urodziła się w kwietniu 2019 roku. Przez pierwsze miesiące jej życia nic nie zapowiadało tragedii, z którą niebawem mieli się zmierzyć. Zmiany następowały powoli. Hania nie rozwijała się jak inne dzieci. Coraz mniej poruszała nóżkami, nie...

Czytaj więcej...