To był zwykły, upalny letni dzień. 4 lipca 2019 życie Igora zmieniło się bezpowrotnie w ciągu jednej sekundy. Aktywny, pełen życia 21-latek uległ tragicznemu wypadkowi kolejowemu. W rezultacie wypadku Igor stracił obie nogi i jedną rękę. Tuż po wypadku długo pozostawał w stanie krytycznym, wydawało się, że nie wyjdzie z tego żywy. Bóg dał mu jednak drugą szansę. Igor przeżył wypadek i uważa, że zdarzył się cud. Ma głębokie przekonanie, że dalsze jego życie powinno być misją. Chce działać i nieść pomoc innym. Przed wypadkiem był przeciętnym młodym człowiekiem z głową pełną pomysłów na przyszłość i pasją do muzyki. Pisał teksty piosenek, uczył się, pracował. Muzyka pomogła mu w trudnych momentach i przywróciła chęć życia. Igor chce tworzyć i dalej pisać. Trzeba jednak zacząć od podstaw. Ułatwić codzienne funkcjonowanie, samodzielność. To chyba najtrudniejsze do zaakceptowania - zależność od innych w najdrobniejszych sprawach. Igor mieszka w bloku na wysokim parterze. Schody są dla niego przeszkodą nie do pokonania. Zamontowanie platformy schodowej pozwoli na samodzielne wychodzenie i wchodzenie do domu. To ogromny wydatek, koszt platformy znacznie przekracza możliwości Igora i najbliższej rodziny. Bez Waszej pomocy nie ma będzie to możliwe.

Możemy ułatwić dotknięte tragedią życie Igora. To był zwykły, upalny letni dzień. 4 lipca 2019 życie Igora zmieniło się bezpowrotnie w ciągu jednej sekundy. Aktywny, pełen życia 21-latek uległ tragicznemu wypadkowi kolejowemu. W rezultacie wypadku Igor stracił obie nogi i jedną rękę. Tuż po wypadku długo pozostawał w stanie krytycznym, wydawało się, że nie wyjdzie z tego żywy. Bóg dał mu jednak drugą szansę. Igor przeżył wypadek i uważa, że zdarzył się cud. Ma głębokie przekonanie, że dalsze jego życie powinno być misją. Chce działać i nieść pomoc innym. Przed wypadkiem był zwykłym młodym człowiekiem z głową pełną pomysłów na przyszłość i pasją do muzyki. Pisał teksty piosenek, uczył się, pracował. Pasja muzyczna pomogła mu w trudnych momentach i przywróciła chęć życia. Igor chce tworzyć i kontynuować pisanie.

Igor mieszka w bloku na wysokim parterze. Schody są dla niego przeszkodą nie do pokonania. Rozwiązaniem jest zamontowanie platformy schodowej, która pozwoli na w miarę samodzielne wychodzenie i wchodzenie do domu. Koszt platformy przekracza możliwości Igora i najbliższej rodziny. Zwracamy się z wielką prośbą o wpłacanie na zbiórkę Igora. To wielka szansa na zwiększenie samodzielności Igora.

Caritas Diecezji Sosnowieckiej

Zbiórka została zakończona!
Dziękujemy wszystkim za pomoc!

36 276,00 zł uzbierana kwota

118 liczba ratujących

Pomagaj dalej